browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2014

Archiwum wiadomości z 2014 roku
 
Artdico 22 grudnia 2014 (02:20)

Przed nami czas wielu informacji, ciekawostek i nowych konkursów. Po pierwsz jednak czas podać nazwisko zwycięzcy naszego konkursu „Naprzód i w tył”. Nagrodę w części „Naprzód” wygrywa Katarzyna Pokora! Ponieważ nie otrzymaliśmy żadnej propozycji opowiadania w części „W tył”, konkurs pozostaje nierozstrzygnięty i być moze zostanie przedłużony. Opowiadanie zwyciężczyni zostanie zaś opublikowane na stronie w niedługim czasie. Gratulujemy!


Artdico 22 listopada 2014 (02:08)

Dziś na stronę trafia zalegający u mnie już od dłuższego czasu rysunek wykonany przez Drankę („Kanapowy blog”), a inspirowany opowiadaniem Jodel, która napisała nasz 21 odcinek, przedstawiający zaś kotołaka Vivien! Rysunek można obejrzeć w galerii. A może ktoś z Was również poczuł się zainspirowany historią Jasmine i pragnie stworzyć kolejną ilustrację? Zapraszam!

Skoro już o tym mowa – co powiedzielibyście na ogłoszenie kolejnego konkursu, na ilustrację do Jasmine? Chcielibyście wziąć udział? Proszę o komentarze w Księdze Gości lub poprzez e-mail: artdico.gnorofex@gmail.com .


Artdico 7 listopada 2014 (00:51)

Wszystkich, którzy dotąd się nie zorientowali, pragnę poinformować, że w tym roku projekt Jasmine kończy 10 lat! W związku z tym przyszło mi do głowy kilka pomysłów, między innymi próba wydania dotychczasowej naszej twórczości drukiem. Jak widzicie tę możliwość?

Oczywiście wypadałoby w związku z okrągłą rocznicą zamieścić nowe odcinki na stronie, ale moje wytworzenie odcinków 22 i 26 (które zapowiedziałem w 2010 roku!) trwa dłużej, niż myślałem. Nie oznacza to jednak, że nie możemy nic na stronie zmienić. Tak też, z okazji 10 rocznicy powstania Jasmine, postanowiłem ogłosić konkurs na historie oboczne, które będą odtąd powstawać obok głównej opowieści o Jasmine! I tak też narodził się pomysł na historię „Naprzód i w tył”. Pomysł polega na tym, że opierając się na snach bohaterów z odcinka 21 głównej historii Wy, twórcy, piszecie co musiało się zdarzyć, aby Levis znalazł się w Herbertown (to jest nasze „w tył”) oraz co stanie się później z Gavsonem i przyjaciółmi, po tym jak syn Jasmine odnalazł smoka (to historia „naprzód”). Dla najlepszych autorów przewidziane są, rzecz jasna, nagrody. Po więcej szczegółów zapraszam do działu Konkursy!

W najbliższym czasie planuję też uruchomienie większej liczby konkursów, a także zamieszczenie kilku opowiadań niezależnych. Pozostańcie w kontakcie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *