browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2010

Archiwum wiadomości z 2010 roku
 
Artdico 01 maja 2010 (13:04)

W absolutnie niekonsekwentny sposób ogłaszam wyniki konkursu. Choć obiecałem, że nie rozstrzygnę go do momentu otrzymania 5 propozycji odcinka, dziś rozstrzygam go na korzyść jedynej uczestniczki Kasi Skowrońskiej, znanej również jako Jodel. Kasia zajęła jednocześnie pierwsze, drugie i trzecie miejsce i w związku z tym otrzyma nagrody odpowiadające tym pozycjom. Odcinek 21 postaram się już wkrótce zamieścić na stronie, a potem w miarę szybko napiszę odcinek 22 i… 26. Co to oznacza? Sami zobaczycie :).

W dziale „Konkursy” treść rozwiązanego konkursu będzie jeszcze przez jakiś czas dostępna. Proszę się jednak nią nie sugerować. Wkrótce postaram się ogłosić nowy konkurs.


Artdico 05 marca 2010 (23:04)

Jak pewnie zauważyliście, serwer był przez kilka dni nieobecny. Z tego też powodu, by zrekompensować braki, przedłużamy konkurs na 21 odcinek o tydzień. Nowy termin ostateczny to 22 kwietnia. Zapraszam do dalszej pracy!


Artdico 24 lutego 2010 (21:18)

Konkurs na napisanie odcinka 21 rozpoczęty! Tym razem czeka Was nieco inne niż zwykle zadanie – odcinek składać się będzie bowiem z 3 części, każdą napisze ktoś inny. A co za tym idzie, będą również 3 nagrody! Zainteresowani? Zapraszam więc do działu „Konkursy„!!


Artdico 22 lutego 2010 (23:32)

Nareszcie! Po długiej, kolosalnej wręcz przerwie na stronie ląduje 20 odcinek Jasmine! Udało mi się go w wielkim trudzie napisać i Wam oddać, ale przynajmniej lektura jest godna :). Zapraszam do czytania tutaj.

Jeśli chodzi o następny odcinek – szykuję nowy konkurs (oraz kika innych, specjalnych). Zachowajcie odrobinę cierpliwości. Może już jutro dowiecie się, jakie zadanie Was czeka!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *