browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2008

Archiwum wiadomości z 2008 roku
 
Artdico 2 maja 2008 (12:13)

Ze względu na znikome zainteresowanie poprzednim konkursem rysunkowym (zbyt trudne zadanie?) wprowadzam konkurs na Logo strony Jasmine – Niekończąca się Historia Fantasy. Szczegóły znajdziecie w dziale „Konkursy”


Artdico 29 kwietnia 2008 (00:32)

Jak widzę zainteresowanie Jasmine nagle diametralnie wzrosło. Ponieważ chwilowo ja piszę kolejny odcinek historii (a idzie mi jak krew z nosa…), zastanawiam się czym też Was zająć. Pomyślałem, że możecie spróbować swoich sił w zgadywaniu co też stało później z Thomasem. Chwilowo nie przewiduję żadnych nagród (ostatnia trochę mnie wyniosła), ale mam nadzieję, że zechcecie napisać coś chociażby przez wzgląd na rozwój projektu. Poza tym nagrodą będzie możliwość uzyskania własnej postaci w świecie Jasmine :). Zapraszam do działu „Konkursy”.

Oprócz tego zapraszam również na forum (czyli do Karczmy). Tam, po zalogowaniu, możecie zgłaszać Wasze pomysły, dyskutować na temat odcinków itp.


Artdico 24 kwietnia 2008 (12:12)

Jak widzicie, układ strony przeszedł pewne zmiany. Dział „Historia” został zmieniony na „Opowiadania” i przeniesiony na sam szczyt. Doszły mnie bowiem głosy, że trudno jest odnaleźć główny dział naszej strony. Teraz nie będzie już z tym trudności!

Redakcja i część zaprzyjaźnionych osób dokonała oceny prac konkursowych i w wyniku burzliwych obrad wyłoniła zwycięzcę. Został nim Taurusperson. Serdecznie gratuluję! Zwycięzcę uprzejmie proszę o skontaktowanie się ze mną, wysłanie mi maila z adresem, na który prześlę nagrodę. Możesz zamieścić też w mailu informację na temat zamieszczenia ew. postaci Tauruspersona w świecie Jasmine (wygląd, charakter, etc.)

Odcinek Boginki został uznany jednak za na tyle dobry, iż nie mogło go zabraknąć na naszej stronie. Trafił on do Zsypu – działu na Jasmine, w którym umieszczam warte uwagi propozycje, które nie wchodzą w ortodoksyjny skład naszego świata. Boginkę również proszę o skontaktowanie się ze mną celem ew. zamieszczenia jej postaci w świecie Jasmine.

Odcinek specjalny zamieszczony jest po szóstym odcinku historii, dam jednak do niego linka: O TU. Odcinek Boginki znajduje się zaś TU.

Serdecznie witam również wszystkich odwiedzających nas za sprawą strony BASH.org.pl. Dzięki uprzejmości i przedsiębiorczości naszego Redaktora Lordna Nicona udało nam się zainteresować ten popularny portat. Wszystkich witam i zapraszam do lektury!


Artdico 19 kwietnia 2008 (17:03)

Informuję, iż czas wysyłania propozycji napisania odcinka specjalnego dobiegł końca. Otrzymaliśmy dwie propozycje na historię Thomasa po opuszczeniu wioski niziołków. Jedną napisała Boginka, a drugą Taurusperson. W tej chwili trwa ocena propozycji przez Redakcję i kilka innych zaprzyjaźnionych osób. Już wkrótce dowiemy się, kto otrzyma główną nagrodę!

Przypominam również, że do końca miesiąca trwa konkurs rysunkowy. Bierzmy kredki i się do roboty!


Artdico 07 lutego 2008 (01:46)

Dziś zamieściłem w Redakcji nową postać – Lorelei Gnorofex, żonę Artdico. Oprócz tego dodałem kilka tematów na forum. Serdecznie zapraszam do brania udziału w dyskusji. Przypominam również o trwającym konkursie – zapraszam do poświęconego mu działu. Znajduje się tam także nowy konkurs rysunkowy, w którym można wygrać książkę poświęconą rysunkowi fantasy.


Artdico 04 lutego 2008 (23:37)

Wracamy? Może tym razem na dobre… Dziś udało mi się wreszcie wrzucić 19 odcinek Jasmine, napisany ponownie przez Elizabeth Chan. Kolejny odcinek postaram się w miarę możliwości napisać sam. Natomiast przypominam, że nadal trwa konkurs na odcinek specjalny – zapraszam do działu konkursów. Pragnę również poinformować, że nadal trwają prace nad Jasmine. Może nawet pojawią się nowe projekty. Postaram się również popracować nad zwiększeniem liczby tematów na forum.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *