browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2007

Archiwum wiadomości z 2007 roku


Reptile 20 listopada 2007 (12:59)

Troszeczkę zabawy było w CSSie, ale można powiedzieć, że się udało, tak więc 2 ważne poprawki widoczne na stronie: pierwsza z nich – scroll; został pokolorowany pod logo można powiedzieć, kolejna sprawa to menu. Wiem, jest nie zmienione, ale czy ja wiem… Wtenczas to były obrazki, teraz to normalna czcionka na stronie (((_^) Tekst także został wyjustowany, co sprawia, że ładniej się czyta, jednak linków jeszcze wszystkich nie zdążyłem sprawdzić. Tak więc z tym to trzeba niestety troszeczkę poczekać, zanim wszystko się ‚ustawi’.
Właśnie!
Księga Gości, została uaktualniona stylem. hm… znaczy się ma nowy wygląd, bardziej przypomina księgę niż kosmos, tak więc mam nadzieję, że się spodoba, zapraszam do wpisywania się!

Reptile 20 listopada 2007 (00:54)

Poprawione zostało kodowanie we wszystkich działach. Poprawnie wyświetla się cała polska czcionka (prawdopodobnie), oraz styl CSS, został dodany. Nadal sprawdzam wszystkie działy, że tak napiszę, ‚na raty’, gdyż nie mam stałego dostępu do internetu, no ale co jak zrobie, wgrywam pliki i chwilowo sprawdzam. Niestety, to chyba będzie na tyle, jeżeli chodzi o dzisiejszą robotę… Pozostają nadal do zrobienia bannerki, księga gości, forum i inne tego typu sprawy. Dobrze, że Artdico gdzieś wyjechał na wakację… Można powiedzieć, że mam jak narazie swobodną rękę na jakiś czas (((_^)”

Reptile 20 listopada 2007 (00:03)

Nie mam pojęcia czy Artdico będzie zadowolony czy nie, kolejna wiadomość na stronie, tym razem zostają przywrócone wszystkie działy, informacje, historia, i inne tego typu. Oczywiście trzeba jeszcze niektóre z nich poprzerabiać, np: linki, wymiana, albo coś w tym stylu, no, ale zawsze lepsze to niż nic.

Aktualnie sprawdzam wszystkie linki czy funkcjonują poprawnie, gdyby coś jednak nie chodziło nie tak jak należy dajcie znać na maila, postaram się sprawę jak najszybciej załatwić.

Reptile 18 listopada 2007 (23:50)

Nooooo… Troche sporo upłynęło od poprzedniej wiadomości, Artdico chciał małą zmianę walnąć, no to więc trzeba trochę zacząć działać, niestety wprowadzenie zmian zabrało trochę więcej czasu niż to się okazuje. Jak narazie Tylko działa strona z wiadomościami… ale zaniedługo ruszą kolejne działy. To jest na bank
Dobra, tak narazie to jest dla testów ten newsik… zaraz pewnie zostaną wprowadzone następne poprawki i kolejne działy pójdą w ruch…

Artdico 2 stycznia 2007 (19:48)

Nareszcie udało mi się uzupełnić Jasmine. Oto co dziś nowego możecie przeczytać:

– Siedemnasty odcinek Jasmine zatytułowany „Lobi” (Gratuluję Tikuli Amarie, która napisała najlepszą wersję odcinka. W nagrodę otrzyma „Wolnych Ciutludzi” Terry’ego Pratchetta, z autografami od całej Redakcji!).
– Trzecie opowiadanie o Salamandrze Expugnisie, mego autorstwa, zatytułowane „Złodziejaszek.
– Początek niezależnej opowieści o Uris – księżycu planety Jasmine – autorstwa Qileen.

Aby przeczytać każdą z tych pozycji, należy wejść do działu „Historia”. Za napisanie kolejnego, osiemnastego odcinka Jasmine również czeka Was nagroda. Zapraszam więc do działu „Konkursy”, gdzie dowiecie się jakie musicie spełnić warunki. Zapraszam również na forum, które powoli staram się przywrócić do życia. Życzę miłej lektury i owocnego tworzenia!

PS. Redakcja poszukuje ilustratora. Wierzę, że mogę na Was liczyć (mam faworyta – Bankotsu, odezwij się czasem!)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *