browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2006

Archiwum wiadomości z 2006 roku
 
Artdico 14 października 2006 (00:25)

Witam znów po długiej przerwie. Dziś do działu „Historia” trafia kolejne opowiadanie o Salamandrze Expugnisie, tym razem napisane przez samego Expugnisa. Spotkamy w nim też Vorkana, z którym, jak wiemy, Expugnis napisał 2 odcinek historii Jasmine.

Oprócz tego do linków trafia drogowskaz do Farmerowni, miejsca gdzie możecie zdubyć ekwipunek, pancerz, oręż lub pokrowiec na komórkę jaki tylko sobie zażyczycie ;)! ¦wietna sprawa, naprawdę godna polecenia!

Ponieważ do dziś nie otrzymałem żadnej propozycji kolejnego odcinka Jasmine pragnę rozpisać konkurs (hura, niech żyje Artdico! :P). Osoba, która do 15 listopada wyśle mi najlepszą propozycję siedemnastego odcinka, w nagrodę otrzyma dowolną, wybraną przez nią książkę Pratchetta, oczywiście w ograniczeniu cenowym do 30 złotych ;). Mam nadzieję, że to zachęci Was do pisania!


 

 

Archiwum wiadomości z lipca 2006 roku
 

Artdico 16 sierpnia 2006 (02:56)

Dziś w dziale „Historia” otwieram nowy poddział – „Opowieści o Salamandrze Expugnisie”. Expugnis jest jednym z pierwszych bohaterów niezależnych (nie licząc członków Redakcji), który jest bohaterem będącym odbiciem jednego ze współtwórców strony. No właśnie! Jednym z głównych pozytywnych aspektów współpracy z Jasmine jest to, że każdy kto choć paluszek przyłoży do naszej strony, otrzyma swojego własnego bohatera w ¦wiecie Jasmine! Wkrótce ujrzycie więcej opowiadań o Expugnisie.

Do działu „Zapisz” trafiają wszystkie odcinki Jasmine i inne materiały zapisane w plikach tekstowych. To może Wam ułatwić czytanie poszczególnych odcinków.

Wciąż czekamy na 17 odcinek Jasmine. Nie ustalam konkretnej daty, czekam na Wasze propozycje!


 

Artdico 5 sierpnia 2006 (21:07)

Bankotsu – nasz rysownik – zaintrygowany nowym działem „Redakcja” narysował dwa rysunki przedstawiające Redaktorów Jasmine: Artdico oraz Reptile’a. Dziś te rysunki trafiają na stronę do działu „Galeria”. Dzięki Bankotsu!

A przy okazji przypominam, że na propozycje kolejnego odcinka Jasmine czekam do 15 sierpnia. Szczegółów poszukuj w dziale „Konkursy”! Zapraszam do dalszej współpracy (może jakieś nowe fanarty? :).

 

 


 

 

Archiwum wiadomości z lipca 2006 roku
 

Artdico 21 lipca 2006 (16:26)

Prawdziwa rewelacja! A może raczej rewolucja! Jasmine powraca, mam nadzieję, że na dobre. A oto jakie zmiany wprowadziłem:
* Zmieniłem wygląd działu „Historia”. Zamieściłem w nim dwa zupełnie nowe odcinki Jasmine, jeden napisany przez JaszczuRa (JaszczuRę?), drugi mojego autorstwa. By je zobaczyć, należy kliknąć w odpowiedni tytuł.
* Do tegoż działu dołożyłem także Zsyp, do którego trafią Wasze godne zainteresowania propozycje odcinków/opowiadań, których jednak z pewnych względów nie mogłem włożyć do fabuły. Dziś trafia tam altenatywna propozycja drugiego odcinka zaproponowana przez Vorkana. Ostrzegam – jest dozwolona od 18 roku życia! 😉
* Dział „O autorze” zmieniłem na dział „Redakcja”. Tym samym nabrał on ortodoksyjności – musicie się więc zapoznać z jego treścią jeśli chcecie podjąć współpracę z Jasmine.
* Zmiana wyglądu działu „Galeria”.
* Do działu „Zapisz” powraca test z wiedzy o Jasmine. Powraca również (póki co słabo rozwinięte) forum.
* Pojawia się dział „Konkursy” w którym możecie przeczytać zasady pisania kolejnego odcinka. Jeśli strona ruszy do przodu, będą się tam pojawiały również prawdziwe konkursy z nagrodami.
* Do działu „O świecie” powraca artykuł o Dervergu, pojawia się również nowy artykuł o Polanie (potrzebny do napisania kolejnego odcinka).
I to wszystko na dziś. Postaram się jak najszybciej rozreklamować na nowo Jasmine i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Oczywiście zapraszam do klikania w dział „Konkursy” i pisania nowych odcinków Jasmine. To naprawdę wciąga!
Dziękuję Reptile’owi, Orbesowi, Lobi i Lordowi Niconowi za pomoc w powrocie Jasmine!


 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *