browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

2004

Archiwum wiadomości z 2004 roku

Artdico 22 grudnia 2004 (09:00)

Witam wszystkich! Chciałbym poprosić, aby jeszcze nie pisać dwunastego odcinka, gdyż wynikło pewne zamieszanie związane z odcinkiem jedenastym. W najbliższym czasie postaram się wszystko naprawić, dam znać gdy będzie gotowy. Tymczasem zapraszam do rysowania rysunków do naszej historii. Lobi już jeden narysowała (dzięki, Lobi!). Znajdziecie go Tutaj. Zachęcam do współpracy!


Krieger 18 grudnia 2004 (20:55)

Na stronie ląduje kolejny, jedenasty już odcinek Niekończącej się historii fantasy, zatytułowany Spotkanie z duszkiem.
Czas przysyłania kolejnego odcinka nie jest ustalony, gdyż to nie ma sensu, otrzymując jeden odcinek maximum. Najwidoczniej trzeba bardziej rozkręcić ten interes…
Wymagań do kolejnego odcinka specjalnych nie mam, lecz Levis musi przeżyć, w końcu ta historia jeszcze nie trwa tygodnia! To by było na tyle, dobranoc.


Archiwum wiadomości z listopada 2004 roku

Artdico 13 listopada 2004 (03:13)

Kolejny mój pobyt w domu pozwolił nareszcie wprowadzić poprawki w dziesiątym odcinku. Ufff… Nie, odcinka jedenastego nie zamieszczam, z powodów które podałem w ostatnim newsie z października (patrz Archiwum). Mam nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś chętny do napisania kontynuacji… Jak to zrobić – patrz Informacje. Acha, pamiętam że swego czasu obiecałem niespodziankę po dziesiątym odcinku. Ale czy jest ktoś jeszcze kto o tym pamięta? Bo jeśli nie ma osób dla których niespodzianka, po co niespodzianka wogóle. A jeśli są – proszę o odwiedzenie Forum i zaznaczenie tego. Chciałbym wiedzieć czy budujemy ten świat we czterech, czy może są jeszcze inne istoty które to interesuje?


Archiwum wiadomości z pażdziernika 2004 roku

Artdico 31 października 2004 (02:07)

Wróciłem na cztery dni, postanowiłem więc wykorzystać ten czas na mały remont (a muszę przyznać, że trudno się było po tym miesiącu połapać na stronie). Postanowiłem więc napisać wiadomość, w której napiszę, że poukładałem sobie wszystko na stronie i pozostaje mi jeszcze tylko korekta dziewiątego i dzesiątego odcinka, czym zajmę się później. Dziś tylko jedna bardzo ważna wiadomość (a właściwie dwie):
*Ponieważ żadna propozycja odcinka jeszcze nie została nadesłana i macie na to kolejne 5 dni, wprowadzam od siebie wymogi specjalne co do jedenastego odcinka: W kolejnym odcinku pojawia się postać zwana potocznie Żelką, ale imię nadajecie jej sami (nie może w żadnym wypadku mieć na imię Żelka!). W sumie jest to dość charakterystyczny składnik naszej strony, szkoda żeby miał nie mieć z nim nic wspólnego. Data nadsyłania wciąż pozostaje ta sama.
*Jeśli do 5 listopada nie otrzymamy żadnej nowej propozycji, strona zostanie zawieszona dopóty, dopóki nie pojawi się jakaś propozycja. Oczywiście, jeśli moi przyjaciele Krieger (dawniej zwany Razielem) i Expugnis zechcą coś napisać, bardzo proszę. Ale poza tym, prowadzenie strony nie ma sensu jeśli nikt nic dalej nie pisze.

Myślę, że istnieją osoby które czytają to co tu piszemy. Jeśli tak, niech dadzą znać na Forum. Pozdrawiam i niech Bóg będzie z Wami.Raziel 15 października 2004 (11:10)

Dziesiąty odcinek zatytułowany „Uwolnienie Jasmine” zostaje zamieszczony na stronie. Ponieważ znów nie było żadnej propozycji odcinka, napisałem go sam (już drugi raz). Życzę mile spędzonego czasu przy czytaniu odcinka numer 10 i czekam na Wasze propozycje odcinka jedenastego do 5 października. Żadnych specjalnych wymagań do niego nie mam. Przysyłajcie go na ten adres e-mail pod tytułem Jedenasty.

Jest też jedna dobra informacja, a mianowicie licznik odwiedzin strony osiągnął już ponad 1000. Teraz czekamy na osiągnięcie 10000. Mam nadzieję, że ta liczba odwiedzin wpłynie na ilość przysyłanych opowiadań. To by było na tyle. Trzymajcie się i piszcie!


Archiwum wiadomości z września 2004 roku

Artdico 30 Września 2004 (04:08)

Kolejny, dziewiąty już odcinek ląduje na stronie. Wybaczcie to, że może być dość naiwny i mało ciekawy, ale pisałem go późno w nocy i do tego nie miałem weny… Tak, dobrze czytacie. Mimo zapewnień Expugnisa nie otrzymałem bowiem żadnej propozycji dziewiątego odcinka i musiałem go napisać sam. Mimo wszystki życzę miłej lektury i zachęcam do pisania odcinka numer 10. Nie mam co do niego specjalnych wymagań, proszę tylko o nadsyłanie propozycji do 10 października, a mailowi o nadawanie tytułu Dziesiąty. Mam nadzieję że nasze 3 miejsce na Topliście okaże się być zasłużonym miejscem.

Następna sprawa to Forum do którego link możecie znaleźć po lewej stronie (jest zasłonięty napisem menu). Póki co jest to słabiutkie i mało ciekawe forum ale ku zrobieniu lepszego miałem następujące przeszkody:
1. Brak czasu
2. Brak Reptile’a
To ostatnie zjawisko stało się też powodem dlaczego samo Forum jest tak mało widoczne. Poprostu pewnego dnia Reptile obiecał zmianę wyglądu strony aby można było powiększyć ilość działów, a potem rozpłynął się w powietrzu. REPTILE do cholery, gdzie Ty jesteś?
Zresztą forum ma mało tematów i liczę, że sami znajdziecie sobie tematy Was interesujące.

I jeszcze jedna, ostatnia na dziś sprawa – ponieważ Reptile zniknął, do kompletu i ja również znikam i nie wiem kiedy się pojawię. Dlatego opiekę nad stroną powierzam Expugnisowi i Vexo, moim zaufanym druchom. Mam nadzieję, że jak wrócę, zastanę jeszcze chociaż coś, co uda się jakoś odbudować… Szczerze się o to modlę. To już wszystko. Trzymajcie się!Artdico 20 Września 2004 (23:11)

Ósmy odcinek Jasmine zatytułowany „Przepowiednia półelfa” zostaje zamieszczony. Ponieważ nie pojawiła się ani jedna propozycja dalszego ciągu, ósmy odcinek napisałem sam, spełniając wymagane przeze mnie warunki. Kolejny, dziewiąty odcinek, należy przysyłać do mnie do 28 września, tytuł maila to „Dziewiąty”. Nie mam co do niego specjalnych wymagań.

Jest też jeszcze jedna informacja – obok imienia Bartequa postawiłem w nawiasie jego badziej podchodzącego pod fantasy nicka – Vorkan. Jest to spowodowane moimi, na razie tajnymi planami dotyczącymi historii. Dlatego proszę Was o podpisywanie się także ksywkami które można podciągnąć pod fantasy (ale nie związanymi z żadnym znanym dziełem). Jeśli sprawia Wam kłopoty czytanie w małym okienku, otwierajcie sobie strony w osobnym oknie (nie powinna Wam przeszkadzać niebieska ramka na obrazku, a łatwiej Wam się będzie czytało). Co do zapowiadanych reform, wciąż czekam na Reptile’a. Reptile, jesteś tam?!Artdico 13 Września 2004 (23:33)

Do działu informacje dodaję dziś dodatkowy poddział – Informacje dotyczące fabuły, czyli plan wydarzeń i cenne porady dotyczące pisania. Dział ten ma za zadanie przypomnieć tym, którzy mają ochotę coś napisać co do tej pory wydarzyło się w historii. Nie jest to jednak coś, czego można użyć sobie ZAMIAST czytania całości, ma Wam jedynie przypomnieć, a nie przybliżyć treść utworu. Druga część tego działu to najważniejsze rzeczy, o których należy pamiętać pisząc i bez zachowania których (niektórych czasami, innych zawsze) pisanie dalszego ciągu nie ma sensu.

Chciałbym jeszcze przeprosić wszystkich użytkowników wyszukiwarki Opera – strona ma kłopoty z działaniem pod tą wyszukiwarką, polegające na braku polskich znaków. Co do białego paska na środku, proszę o więcej informacji, postaramy się coś z tym zrobić. Za utudnienia przepraszamy.Artdico 13 Września 2004 (15:22)

Dzięki Redgarowi siódmy odcinek Niekończącej się historii, zatytułowany „Zasadzka niziołków” znajduje się już na stronie. Była to wprawdzie jedyna propozycja dalszego ciągu ale to oczywiście wystarczyło, by dać przedłużenie gatunkowi. Moje wymagania dotyczące ósmego odcinka są następujące: Thomas postanawia powrócić wskazaną mu przez niziołków ukrytą ścieżką do Herbertown, zgadzając się na podróż Jasmine u boku Gavsona. Mailowi nadajcie tytuł „Thomas”, a termin nadsyłania kolejnego odcinka to 19 września, niedziela. Do roboty, Przyjaciele!

Jeszcze jedna informacja – wczoraj liczba odwiedzin naszej strony przekroczyła 500! Liczę na rosnące zainteresowanie naszą stroną, zarówno wśród czytelników, jak i pisarzy! Obiecuję wprowadzenie pewnych reform gdy tylko Reptile wróci, bądźcie więc cierpliwi.Reptile 05 Września 2004 (01:28)

W imieniu moim jak i Artdico, chciałbym podziękować za wpisy w księdze gości, lecz terazwprowadziliśmy malutkie zmiany (miło to wygląda że strona się rozwija). Najpierw można usłyszećpiękną midi autorstwa Lopikola, co o niej sądzicie? Powinna zostać na Jasmine czy może ją usunąć?Prosiłbym o odpowiedź w księdze gości, następna rzecz:
Przepraszam i dziękuję Michowi za pozwolenie użycia „szkieleta” z którego mogłem zrobić stronę.Kolejna sprawa, dodaję Informacje na temat Wymiany buttonami czy bannerami. Taka mała prośba na koniec jeszcze z mojej strony, jakbyście byli tacy mili, kliknijcie naLinki i kliknijcie w ten przycisk od Top listy fantasy; aktualnie znajdujemy się na 7 miejscua lepiej by było na wyższym stopniu przecież. Tak więc jeszcze raz za wszystko dziękuję.Artdico 04 Września 2004 (22:55)

I kto by pomyślał, że jeszcze dziś się odezwę. A piszę z powodu niezwykle ważnego wydarzenia. Otóż dziś na naszej stronie pojawia się szósty odcinek Jasmine napisany przez Raziela! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasz pomysł zbiera żniwo już od początku. Dziękuję Razielowi za opowiadanie i proszę pozostałych czytelników o pisanie kolejnego, siódmego już odcinka. Po pojawieniu się dziesiątego planuję wprowadzić pewną niespodziankę, bierzcie się więc do pracy! Co do siódmego odcinka nie mam żadnych specjalnych wymagań, poza kilkoma ważnymi wskazówkami: Nie zapominajcie, że Gavson nie był lubiany w miasteczku, więc Thomas także za nim nie przepadał. No i Levis także wygląda na dość podejrzanego typka… Na propozycje czekam osiem dni, do 12 września i mam nadzieję, że do tego czasu będę miał z czego wybierać. Mailowi nadajcie tytuł „Niziołki” (choć opowiadanie wcale nie musi o nich traktować). Do roboty!Artdico 04 Września 2004 (01:45)

Dziękuję za wpisy do księgi gości, liczę na to, że wkrótce zaczną się również pojawiać propozycje dalszych odcinków historii. Kampania reklamowa trwa, mimo to proszę Was, abyście polecali naszą stronę swoim interesującym się fantastyką znajomym. Dziś zmieniłem w pierwszym odcinku jeden wyraz: lipiec na virdis co oznacza, że do własnego świata wprowadzamy własny kalendarz. Jeśli macie jakieś propozycje na nazwy/ilość/długość miesięcy i dni tygodnia, piszcie na mój mail: Artdico@poczta.onet.pl lub zostawiajcie wpisy w Księdze Gości. Z góry dziękuję.Artdico & Reptile 03 Września 2004 (00:37)

Dziś wprowadziliśmy naszą stronę na ranking 10 najlepszych stron fantasy (Właściwie jest ich sto, a my zajmujemy już 26 pozycję). Jeśli chcecie, abyśmy wywindowali wyżej, a jednocześnie interesują Was inne strony o tematyce fantasy, koniecznie kliknijcie w Button znajdujący się w dziale Linki. Oprócz tego wysłaliśmy nasz Button na Stronę Twierdzy RPG Makera, skąd możecie go pobrać. Link na Twierdzę także znajduje się w linkach. Rozpoczynamy ogromną reklamę Jasmine (dodam jeszcze, że rozwiesiłem reklamy strony na słupach w moim mieście – dop. Artdico 😉 ). Poza tym wprowadziliśmy niewielkie zmiany w poszczególnych odcinkach (polegają one na umieszczeniu linku powrotnego u dołu strony). Odcinek szósty wciąż nie powstał, zapraszamy więc do czytania i pisania.Artdico 01 Września 2004 (01:32)

Dziś dział Archiwum rozpoczyna działanie, sierpień mamy bowiem już za sobą. Dlatego interesujące Was informacje z poprzedniego miesiąca możecie oglądać właśnie tam. Ja tylko dodam, że wyścig po szósty odcinek Jasmine jeszcze nie rozstrzygnięty. Zapomniałem wcześniej napisać jaki ma mieć tytuł mail wysłany do mnie. Tytułujcie go więc „Szósty”.


Archiwum wiadomości z sierpnia 2004 roku

Artdico 30 Sierpnia 2004 (00:29)

Poprawiłem nieco dział „Informacje” dodając opis przwidłowego korzystania z naszego czatu „strumyczek” oraz moje wymagania dotyczące dalszego ciągu „Jasmine”. A teraz znikam, może Reptile nauczy mnie robić Buttony ;). Proszę jedynie uprzejmie, aby wpisujący się do księgi gości rozreklamowywali odrobinę naszą stronkę i może zastanowili się nad dalszym ciągiem histori…Artdico 28 Sierpnia 2004 (01:41)

Dziś nadałem tytuł naszej niekończącej się historii. Miałem zamiar zorganizować plebiscyt na najlepszy tytuł, ale ponieważ w adresie strony widnieje wyraz „Jasmine” a i Reptile zwykł nazywać tak tą stronę, postanowiłem że „Jasmine” będzie tytułem wielce odpowiednim dla całej historii. Zwłaszcza, że Jasmine jest póki co jedną z głównych bohaterek (a nie najważniejszą?). Na dziś wystarczy, tak myślę. Dzięki za wpisy do Księgi Gości!Reptile 27 Sierpnia 2004 (14:07)

Troszeczkę poprawiłem wygląd menu; spowodowane to zostało dodaniem kolejnego buttonu Stat4u – czyli licznik odwiedzin naszej strony. O autorze – napisałem tam nie dużo informacji o sobie samym, w dziale linki – dodałem Linka do naszego sponsora. Dziękuję (także w imieniu Artdico) za wpisy w księdze gości, prosiłbym jednak aby nadal się tam wpisywać np. co sądzicie o wyglądzie strony oraz o samej stronie?Artdico 27 Sierpnia 2004 (03:29)

Uwaga! Dziś jest ten wielki dzień, kiedy cała nasza strona zostaje nareszcie oddana do użytku! Ta wiadomość jest więc pierwszą wiadomością pisaną w zupełności na poważnie. Oto co można znaleźć w poszczególnych działach:

*Wiadomości – To właśnie dział w którym się znajdujecie. Tu pojawiać się będą wiadomości dotyczące działania strony i polecenia dotyczące pisania Niekończącej się historii.
*Archiwum – Tu na początku każdego miesiąca przenoszone będą wiadomości z miesiąca minionego.
*Chat – Tu mieści się wspólny pokój czatowy tej strony oraz strony Flora, wciąż budowanej przez Reptile’a. Jeśli będziecie mieli odrobinę szczęścia, spotkacie w nim któregoś z nas.
*Księga Gości – Proszę ładnie się wpisywać, lecz karteczek nie wyrywać. Bo karteczki się gniewają gdy je goście wyrywają.
*Informacje – „Co to za miejsce? Gdzie ja trafiłem?” Informacje to właśnie najodpowiedniejszy dział, aby się tego dowiedzieć.
*Historia – To właśnie główny dział tej strony. Tu mieści się nasza Niekończąca się historia fantasy.
*O Autorze – Dowiesz się tu skąd wziął się pomysł na tą stronę. A także coś o Reptile’u. I o tej latającej dziewczynie.
*Linki – To po prostu linki do zaprzyjaźnionych lub godnych polecenia stron. Chwilowo puste, wkrótce zaczną działać.

I to narazie wszystko. Serdecznie dziękuję Reptile’owi za posadzenie mi laya, nauczenie obsługi HTMLa i wyhodowanie tej ślicznej małej latającej dziewczynki. Ponieważ strona dopiero ruszyła, nie wyznaczam zamkniętych kryteriów dotyczących dalszej części historii. Piszcie odcinek szósty i kto pierwszy ten lepszy!Reptile 26 Sierpnia 2004 (10:25)

Kolejne małe zmiany:
*Dodanie „Zjadacza truskawkowych żelków”
*Dodanie buttona od naszego sponsora Friko *Księga Gości – została wprowadzona; zapraszam do wpisywania się!Artdico 25 Sierpnia 2004 (23:52)

Witamy na stronie założonej przez Artdico i Reptile’a. Cały projekt polega na tym, że pewną opowieść fantastyczną którą zacząłem ja, dalej piszą czytelnicy. Więcej instrukcji dotyczących tego przedsięwzięcia dostarczę później, gdy przełamiemy pierwsze lody. Zapraszam.Reptile 25 Sierpnia 2004 (19:35)

Witaj na stronie Niekończącej się historii fantasy, strona jeszcze nie ruszyła, więc przyjdź tutaj za parę dni, gdy strona będzie skończona.
Dzięki!


 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *