browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jasmine – Niekończąca się Historia Fantasy wita!

Posted by on 2 marca 2015
Jasmine

Jasmine

Witam Was serdecznie na nowej stronie Jasmine – Niekończącej się Historii Fantasy! Oto miejsce, które wielu czytelnikom i autorom fantasy (profesjonalistom i amatorom) może przypaść do gustu. Całe przedsięwzięcie polega na prostej zasadzie dopisywania dalszego ciągu do historii zapoczątkowanej wiele lat temu.

Jasmine – główna historia – ma w tej chwili 21 odcinków. Kolejne są w przygotowaniu. Możecie przeczytać również opowiadania dotyczące Salamandra Expugnisa (Elf-półwampir) i inne opowiadania. Przed Wami fascynująca lektura, a także udział w twórczości, ponieważ my tylko nadzorujemy powstawanie opowiadań, a współtworzycie je Wy. Spodziewajcie się także konkursów z nagrodami, dotyczących znajomości Jasmine, a także tworzenia nowych odcinków, alternatywnych historii i tym podobnych.

Świat Jasmine ma swój początek, ale nie będzie miał końca! I to od Was zależy jak będzie wyglądał jego rozwój.

 

Ponieważ jednak od dawna tworzymy, a od niedawna dopiero mamy możliwość korzystania z profesjonalnej redakcji i korekty (zajmuje się tym Lorelei, możecie o niej poczytać w dziale „Redakcja„), tylko trzy pierwsze odcinki zostały odpowiednio doszlifowane. Pozostałe czytajcie śmiało, ale spodziewajcie się – czasem rażących – błędów. Warto zaznaczyć, że pod każdym opowiadaniem macie możliwość pozostawiania komentarzy. Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami, zarówno odnośnie treści, jak i ewentualnych błędów.

 

A na początek naszej nowej zabawy dodaję do działu z opowiadaniami Jasmine drugi odcinek specjalny: Napisany przez Jodel „Naprzód”. Przenosi on nas w daleką przyszłość i poznajemy Gavsona i Jasmine jako dojrzałych ludzi… Czy nadal mają szansę na bycie ze sobą? Sprawdźcie tutaj

Niech nasza przygoda rozpocznie się na nowo. Dziękuję, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *